Spillere

Støtteapparat

profilbilde_peter

Peter Merker

Bursdag26/06/2017
Alder2017
Nasjonalitet

Markedsansvarlig og webredaktør

Epost:  peter.merker@lommedalenfk.no

Telefon: 90879267

kmprofil

Kristoffer Merker

Bursdag26/06/2017
Alder2017
Nasjonalitet

Webutvikler

Epost: kristoffer.merker@lommedalenfk.no

Telefon: 40045559

arne

Arne Fjelberg

Bursdag26/06/2017
Alder2017
Nasjonalitet

Sportslig Leder

Epost: arne.fjelberg@lommedalenfk.no

Fotball2012 TippeligaenEliteserienportrettportretter StabækDavid Hansen

David Hanssen

Bursdag26/06/2017
Alder2017
Nasjonalitet

Hovedtrener

Epost: david.hanssen@lommedalenfk.no

 

 

Ingar Bekke

Ingar Bekke

Bursdag26/06/2017
Alder2017
Nasjonalitet

Lagleder, oppmann og banemester

Epost: ingar.bekke@lommedalenfk.no

Telefon: 90146481

Johnny Wiik

Johnny Wiik

Bursdag26/06/2017
Alder2017
Nasjonalitet

Materialforvalter og ansvarlig for banekomité

Epost: johnny.wiik@lommedalenfk.no

Kamper

  • Ingen flere planlagte kamper

Plasseringer

PosSVUTMFMIDiffPoeng
1 Lommedalen Lommedalen5831121516211646105
2 jevnaker Jevnaker4629710159768394
3 ModumFK Modum4627811135706589
4 mjondalen Mjøndalen 246207191321062667
5 bærum Bærum 24720522118141-2365
6 holmenlogo Holmen26203382325063
7 ullern_fotball Ullern26202495425362